Solarium

Solarium można nazwać słońcem na żądanie. Świetlówki używane w solarium przypominają budową zewnętrzną lampy jarzeniowe, z którymi spotykamy się na co dzień w różnych pomieszczeniach. Różnią się one mocą oraz długością promieni które emitują. W lampie do solarium starannie ograniczono pasmo ultrafioletu, wyeliminowano kancerogenne promienie UVC intensyfikując jednocześnie efektywność niewidocznych promieni ultrafioletowych z pasma UVA. Starannie dobrano również moc rumieniotwórczych promieni UVB w taki sposób aby osoby korzystające z solarium nie ulegały poparzeniom w wyniku przedawkowania. I tak oto powstało sztuczne słońce. 

Aby opalanie było w pełni bezpieczne, należy jego czas i rodzaj dopasować do typu skóry i stopnia jej przygotowania do opalania. Zwykle czas opalania na solarium wynosi od kilku do kilkunastu minut. Opalenizna przy korzystaniu z solarium pojawia się dopiero po kilku wizytach. Niebezpieczny staje się jednorazowy długi seans, którego efektem może być nawet oparzenie skóry. Warto wiedzieć, że 15 minut w solarium skóra „zapamięta” jak cały dzień spędzony na słońcu.

Wszystko w nadmiarze szkodzi, solarium i słońce również. W umiarze jednak, zarówno solarium jak i słońce może okazać się nie tylko dobrym lekarstwem, ale i zbawienną a zarazem przyjemną terapią i sposobem na zdrowe życie – również w porze jesienno-zimowej, kiedy to w naszej szerokości geograficznej kontakt z naturalnym słońcem jest utrudniony.

Informacje

Częstotliwość:

 

 

 

Cena usługi:                    Czas wykonania:

 

• Cały cennik możesz sprawdzić klikająć tutaj.

• Jeśli nie jesteś pewna która opcję wybrać lub chcesz  

  uzyskać szczegółowe informacj skontaktuj się z nami.

© Copyright 2015 by Salon Urody Anna   |   Design by Adrian Bizewski   |   Panel administratora

Oxybrazja


Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. 

Kliknij w ten przycisk i dowiedz się więcej na temat tego zabiegu
Kliknij w ten przycisk i dowiedz się więcej na temat tego zabiegu

W naszym salonie korzystamy z autoklawu.

Sterylizacji i dezynfekcja nie jest nam obca.

Dbam o Państwa bezpieczeństwo.

Dołącz do nas
Dołącz do nas

    +48 506 938 005   /  +48 698 966 828                kontakt@salon-anna.com.pl               Mrowino ul. Dworcowa 7